The Manor, KLCC, KL City Centre

5 Persiaran Stonor, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 5,500 /mo

2

BT

2

BM

1,140

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500865982
check-small-f
1,140 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.82 psf (lantai)

Tentang The Manor

The Manor KLCC is now up for lease

The Manor KLCC is now up for lease.
2 Rooms 2 Baths
Unit size: 1140sqft
Rental price: 5500
Can be ready for move-in: anytime
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500 /mo.
5 Persiaran Stonor, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,140 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian