SO Sofitel Kuala Lumpur Residences, KLCC, KL City Centre

KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 9,500 /mo

2

BT

2

BM

894

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501117743
check-small-f
894 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 10.63 psf (lantai)

Tentang SO Sofitel Kuala Lumpur Residences

KLCC view High Floor corner unit

SO KL residence

2bedrooms 2 bathrooms
1carpark access
894sqft fully furnished
facing KLCC view
High Floor
corner unit

Darren Lim
PEA4167
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 9,500 /mo.
KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 894 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.

agency logo