Residensi Akasia Jubilee, Pudu, KL City Centre

Jalan Jubilee Off Persiaran Jubilee, Pudu, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 2,500 /mo

3

BT

2

BM

814

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501327501
check-small-f
814 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.07 psf (lantai)

Tentang Residensi Akasia Jubilee

Fully Furnished 3 Bedrooms Brand New House

Fully Furnished
Residensi Akasia Jubilee
Pudu | Kuala Lumpur

# Rental RM 2,500 #

Details:
-814sqft
-3 Room 2Bath
- Fully Furnished- Queen Bed Set, Kitchen Cabinet, 2x Air Conds, Washing Machine, Dryer, Cooking Hood, Induction cooker, Fridge, Wardrobes, Study Table & Chair, Sofa, Dining Set, Shoe Cabinet & Water Heaters.

Anytime to move in condition
Kindly contact us for viewing!
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

parking-o

Parking

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Jalan Jubilee Off Persiaran Jubilee, Pudu, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 814 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian