Ramada (One @ Bukit Ceylon), KLCC, KL City Centre

Lorong Ceylon Lorong Ceylon, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 3,300 /mo

2

BT

1

BM

930

check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108467974
check-small-f
930 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.55 psf (lantai)

Tentang Ramada (One @ Bukit Ceylon)

2room1bathroom 930sf fully furnish

2room1bathroom
930sf
fully furnish
available 1st May

018
230
9395

please contact for viewing !
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

swim-o

Swimming pool

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,300 /mo.
Lorong Ceylon Lorong Ceylon, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 930 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]