Quadro Residences, KLCC, KL City Centre

Jalan Kia Peng, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 8,000 /bulan

4+1

BT

5

BM

1,927

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk disewa
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2013
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200186773
check-small-f
1,927 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.15 psf (lantai)

Tentang Quadro Residences

Quadro Residences for rent

Quadro Residences Is A High End Condominium Building
Description
Nice Id Unit, View To Appreciate
Quadro Residence
1927sq ft
3 bedrooms+ one study room +one maid room , 5 bathrooms
Fully furnished
2 carparks
Unobstructed green view
Asking rental : RM8500 only

FACILITIES

Sky pool with 25m infinity pool
Children's pool
Children's playground
Sky deck
Sky gym

Kindly Contact for Viewing
Yasmeen kok : +6*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ E (1) 2117 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,000 /bulan.
Jalan Kia Peng, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,927 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ E (1) 2117 ]

agency logo