Opus KL, Kampung Attap, KL City Centre

Jalan Talalla Jalan Maharajalela, Kampung Attap, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 5,000 /mo

3

BT

2

BM

1,055

check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500546999
check-small-f
1,055 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.74 psf (lantai)

Tentang Opus KL

Prime City View Apartment Available For Rent In Opus!

Duay Key at Opus KL
- 1,055 sqft with 3 bedrooms + 2 bathrooms
- View facing PNB118
- 1 fully covered car park.
- 2-3 minutes walking distance to Maharajalela Monorail Station.
- 5-6 minutes walking distance to Warisan Merdeka MRT Station.

1 month advance rental
2 months security deposit
0.5 month utility deposit
agreement fee

Owners are welcome to list
Kindly contact Volster Leng for more information 012.2355.785
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IPG REALTY SDN BHD [ E (1) 2002 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,000 /mo.
Jalan Talalla Jalan Maharajalela, Kampung Attap, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,055 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IPG REALTY SDN BHD [ E (1) 2002 ]

agency logo