Mutiara Villa, Bukit Bintang, KL City Centre

Jalan Tingkat Tong Shin, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 4,100 /mo

2

BT

3

BM

1,324

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501084367
check-small-f
1,324 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.10 psf (lantai)

Tentang Mutiara Villa

Well-maintained 2 plus1 rooms 3 baths close to MRT

Prime location at Bukit Bintang, just a short stroll to the MRT. Well-maintained unit. Built in 1324sf. 2 +1 bedrooms / 2 bathrooms. Partly furnished. Ideally positioned in Tengkat Tong Shin.

Deposit:
Rental RM4,100
Security deposit RM8,200
Utilities Deposit RM2,050
Tenancy agreement RM800
Total 15,150

Please whatsapp Max 0***** for appointment.

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,100 /mo.
Jalan Tingkat Tong Shin, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,324 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian