Menara K1, KL City Centre

Jalan Klang Lama, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 4,000 /mo

1

BM

1,385

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501297530
check-small-f
1,385 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.89 psf (lantai)

Tentang Menara K1

On site daily, many units

Menara K1 – Office for Rent

 Size: 1385 sq. ft.
 Condition: Partially Furnished
 Car Park: 1 Lot Included
Rental RM 4000

For more information or to arrange a viewing:
Donny Chong (PEA4251)
016^654 0396
Hartamas Real Estate
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (OUG) SDN. BHD. [ E (1) 1439/1 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,000 /mo.
Jalan Klang Lama, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,385 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (OUG) SDN. BHD. [ E (1) 1439/1 ]