Menara IMC, KL City Centre

No.8 Jalan Sultan Ismail, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 14,467 /bulan

0

BM

1,702

check-small-f
Disiapkan pada 1994
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500256383
check-small-f
1,702 kps luas pelan lantai

Tentang Menara IMC

Newly Fitted Office in KLCC! Walking distance to Lrt & Monorail

Menara IMC
Jalan Sultan Ismail, KLCC

Fully Fitted with:-
1 Reception
1 Waiting Lounge
1 Pantry + Dining Area
1 Printing Zone
1 Call Room
2 Manager Room
15 Workstations
1 Meeting Room (8pax)

Unit & Building details:
- 1,702 sq. ft.
- Fully Fitted condition
- Rental rate per sq. ft. : RM 8.50
- Carpark Allocation Ratio: 1 bay for each 1,000.00 sq.ft

---------------------------------------------
Kindly Call/ WhatsApp us at
0***** (Kevin Lum)
REN 29502
to arrange for viewing & check out available unit
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

burger-2-o

Kedai makan

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 14,467 /bulan.
No.8 Jalan Sultan Ismail, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,702 kps.
Pegangan Pajakan.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]

agency logo