Maytower Serviced Residences, KL City Centre

7 Jalan Munshi Abdullah, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 1,600 /mo

Studio

1

BM

351

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501160904
check-small-f
351 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.56 psf (lantai)

Tentang Maytower Serviced Residences

Move In Now Fully Furnished Studio Maytower 19th Floor Kl City Centre

Move in NOW FULLY FURNISHED Studio Maytower 19th Floor KL CITY Centre

Maytower 19th Floor
Studio unit 351 sq ft
Rent at RM 1,600 /month
Fully furnished, 1 bathroom, no parking
- only for working adult, sory no student
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

sauna-o

Sauna

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FIRDAUS & ASSOCIATES REAL ESTATE AGENCY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
7 Jalan Munshi Abdullah, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 351 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FIRDAUS & ASSOCIATES REAL ESTATE AGENCY SDN BHD