Datum Jelatek Residence, KL City Centre

Datum Jelatek, Jln Jelatek, Jelatek, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 5,800 /mo

2

BT

2

BM

1,300

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501194797
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.46 psf (lantai)

Tentang Datum Jelatek Residence

This Is The Actual Photo Of The Unit

Datum Jelatek Residence @ Karamak

Built-Up : 1300 Sqft

Bedroom : 2

Bathroom : 2

Parking : 2

Remarks : Fully Furnished, Beside Jelatek LRT

Price : RM 5600

*This Is The Actual Photo Of The Unit

For further inquiries, please Call/Whatsapp Mr Denny Chen at 016_3410 961
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Basketball court

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,800 /mo.
Datum Jelatek, Jln Jelatek, Jelatek, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]