Agile Bukit Bintang, Bukit Bintang, KL City Centre

Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 4,599 /mo

1+1

BT

1

BM

625

check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500599048
check-small-f
625 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 7.36 psf (lantai)

Tentang Agile Bukit Bintang

Fully Furnished Unit with Tastefully Design

Highlight of the Unit:
- 625 sqft
- 1+1 Room
- 1 Bathroom
- Asking Rental : RM4700 (Negotiable for Serious Tenant with Good Profile)

You are welcome to reach me anytime for further enquiry / viewing arrangements.
Owners are welcome to list your properties with me. Thanks

Marcus Mun
REN 51031
0*****
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

swim-o

Wading pool

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,599 /mo.
Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 625 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]