Agile Bukit Bintang, Bukit Bintang, KL City Centre

Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 3,900 /mo

1

BT

1

BM

636

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500574189
check-small-f
636 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 6.13 psf (lantai)

Tentang Agile Bukit Bintang

Agile Bukit Bintang 1 Bedroom Unit For Lease (Viewing Available)

Unit Details:
- 636sqft
- 1 Room, 1 Bath
- 1 Carpark
- RM3900
- Fully Furnished
- Interior Design, Move-in Condition

Agile Bukit Bintang is situated in the heart of the KL Golden Triangle.

*SHOPPING*
TRX- 450m
Pavilion KL- 500m
Starhill- 600m
Ikea- 1.1km
KLCC- 1.3km

*PUBLIC TRANSPORT*
Conlay MRT- 360m
TRX MRT- 400m
Bkt Bintang MRT- 800m

*SCHOOL*
University of Nottingham- 400m
EtonHouse Malaysia- 650m
INTI College- 1.1km

*MEDICAL*
Beverly Wilshire Medical Centre- 75m
Prince Court Medical Centre-110m
Gleneagles Hospital-2.5km

*GREEN SPACE*
The Royal Selangor Golf Club- 180m
KLCC Park- 900m
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

swim-o

Wading pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,900 /mo.
Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 636 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian