The Henge, Kepong
Jalan Metro Perdana Barat, Kepong, Kuala Lumpur
RM 498,800
3
BT
2
BM
1,100
kps
RM 453
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Henge
The Henge For Sale
The Henge
- 1100sqft
- 3 rooms 2 bathrooms
- 2 carpark (low floor)
- Partial furnish (2 aircond, water heater, kitchen bottom cabinet)
- Well kept unit
- VACANT NOW
- RM498800
**maintenance Rm290+sinking fund Rm29=Rm319
Many units on hand for sale, feel free to contact me
SHEN029
- 1100sqft
- 3 rooms 2 bathrooms
- 2 carpark (low floor)
- Well kept unit
- VACANT NOW
- RM498800
**maintenance Rm290+sinking fund Rm29=Rm319
Many units on hand for sale, feel free to contact me
SHEN029
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 498,800.
Jalan Metro Perdana Barat, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.