Taman Pusat Kepong, Kepong

taman pusat kepong jalan 8/40, Taman Pusat Kepong, Kepong, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 1,300 /mo

2

BM

1,030

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501335026
check-small-f
1,030 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.26 psf (lantai)

Tentang Taman Pusat Kepong

Taman Pusat Kepong Shop Office @ Let

Taman Pusat Kepong Shop Office @ Let
Detail :
* Rental RM1300 Monthly
* 3 Rooms
* 2 Toilet
* 1 Yard
* 2 Month Deposit Half Month Utility
* Size : 1030sq.ft
* 4 units ceiling fan
* Newly Renovation & Painted

Walking distance to Shop Lot , Kopitiam , 99 Speed Mart , 7-Eleven , Dobi Kedai , KK Mart , Super Market , Hair Cut Saloon ,

Train Station
Segambut KTM , Jinjang MRT 800METER

REAL ESTATE FINDERS (MY) SDN BHD
REN33996
HAPPY YONG CHIN CHWAN
0*****
www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Real Estate Finders (My) Sdn. Bhd. (Kepong)

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,300 /mo.
taman pusat kepong jalan 8/40, Taman Pusat Kepong, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,030 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Real Estate Finders (My) Sdn. Bhd. (Kepong)