Sri Damamsara, KIP, Persiaran Industri, Kepong, Sungai Buloh, Kepong

Kepong, KIP, Tago, Sri Damansara, TSI Industrial Park, MWE, Sri Edaran, Jinjang, Bukit Maluri, Taman Ehsan, Segambut, Selayang, Batu Caves, Kepong, Kuala Lumpur

RM 70,000 /mo

30,000

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Terpisah for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105600693
check-small-f
30,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
43,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 2.33 psf (lantai)

Tentang Sri Damamsara, KIP, Persiaran Industri, Kepong, Sungai Buloh

Detached Warehouse for Rent at Sri Damansara (Face to Main Road)

Factory Detail:
==============
* Freehold
* BANGALOW Factory
* Land area: 1 acre
* Build up: approx. 30,000sf
* Ceiling height: 30ft
* Power supply: 100amp
* Floor Loading: 2 ton
* Come with 1 Ton Cargo Lift
* Facing main road
* Fully extended with approval
* With CF
* Vacant Now
* Prime location, facing main raod
Asking Rental RM 70k
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 70,000 /mo.
Kepong, KIP, Tago, Sri Damansara, TSI Industrial Park, MWE, Sri Edaran, Jinjang, Bukit Maluri, Taman Ehsan, Segambut, Selayang, Batu Caves, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 30,000 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]