Mizumi Residences, Metro Prima, Kepong

Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur

RM 2,300 /mo

3+1

BT

2

BM

932

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501308848
check-small-f
932 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.47 psf (lantai)

Tentang Mizumi Residences

Alot Unit Onhand, Call or Text For More Detail, Kepong Area Specialist

Mizumi Condo Kepong
932sf
3+1 Rooms
2 Baths
2 carpark
High Floor
Corner unit
Fully furnished
Including WiFi 100mbps

Kindly call/Whatsapp *6O|62O522O3* for the Viewing

One stop service (Banker and Lawyer)
OWNER WITH PROPERTY ARE WELCOME TO CONTACT

*DISCLAIMER*
Photo is just for a DISPLAY
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

burger-2-o

Cafe

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/4 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,300 /mo.
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 932 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/4 ]