Mizumi Residences, Metro Prima, Kepong

Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur

RM 2,200 /mo

3+1

BT

2

BM

932

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501277029
check-small-f
932 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.36 psf (lantai)

Tentang Mizumi Residences

Well Maintain , Call For Viewing , Many Units On Hand

CALL MANDY LIEW
016*916*3373

Mizumi Residences
- 932 sf
- 3+1 Rooms 2 Baths
- 2 Carparks
- Partially furnished
- Available now
Rent: RM2200

CALL MANDY LIEW
016*916*3373
OWNER WELCOME TO LIST YOUR PROPERTIES
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

burger-2-o

Cafe

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 932 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]