Mizumi Residences, Metro Prima, Kepong

Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur

RM 2,200 /mo

4

BT

2

BM

1,027

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 26 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501202596
check-small-f
1,027 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.14 psf (lantai)

Tentang Mizumi Residences

Mizumi, Kepong, Metro Prima, Metro Perdana, KL - Fully Furnished

Mizumi Available For Rent @ Kepong
In great condition

- 1027 sq ft
- 3+1 Bedrooms + 2 Bathrooms
- 2 parking spaces
- Curtains

Rental Price RM 2500 only!!!

PROPERTY NEEDED
Dear Owners, If you possess any property available for
SALE / RENT, we have interested BUYERS & TENANTS.
We offer comprehensive solutions, including bank advice, bank valuation, and legal guidance.

For additional details and viewing appointments,
please reach out to Jowen Lum

019-
726
8278
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

burger-2-o

Cafe

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,027 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian