[40FT-50FT HIGH CEILING] Kapar Bestari Detached Factory | 33.4k SF | Ready CF, Kawasan Perindustrian Kapar Bestari, Kapar

Kawasan Perindustrian Kapar Bestari, Kapar, Selangor

RM 66,000 /mo

33,400

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501265416
check-small-f
33,400 kps luas pelan lantai
check-small-f
54,014 kps luas tanah

Tentang [40FT-50FT HIGH CEILING] Kapar Bestari Detached Factory | 33.4k SF | Ready CF

Modern Detached, 3-Storey Office, 70 Mins to Klia Cargo

High-Spec Logistics Hub in Sungai Kapar Indah Strategic Access to Ports & Airport in Kapar Bestari, North Klang

Key Specifications:
Total Land size: 54,014sf/ 1.25acres
Total Build-up: 33,400 sq.ft.
Production Area: 25,747 sq.ft.
Ceiling Height: 40 ft (Eave) / 50 ft (Ridge) Maximize your racking!
Floor Loading: 2.5 Ton / m
Power Supply: 200 AMP
Compliance: Ready with Factory CF

Strategic Connectivity:
30 mins (20km) to North Port Custom
45 mins (40km) to West Port
70 mins (75km) to KLIA Cargo Terminal
Easy access to Shapadu & WCE Highway
Rental: RM 66,800 (RM 2.00 psf)

Interest clients can contact us for viewing +6010_4384128

【15米超高屋顶】巴生 Kapar Bestari 独立厂房出租 | 3.3万方建筑 | 现成CF
现代化独立仓库 | 3层办公楼 | 70分钟直达 KLIA 机场货运站
高规格现代化工业中心:科学层高、海陆空交通枢纽、30分钟直达北港

核心参数:
总地面积: 54,014 平方英尺 / 5,018 平方米
总建筑面积: 33,400 平方英尺 / 3,103 平方米
厂房高度: 12米 - 15米 (40-50英尺) — 极佳的垂直仓储利用率
地面承重: 2.5 吨 / 平方米
电力供应: 200 安培 (200 AMP)
法律准证: 拥有工厂合法 CF

交通时效:
30分钟 (20km): 到达巴生北港 (North Port)
45分钟 (40km): 到达巴生西港 (West Port)
70分钟 (75km): 到达 KLIA 机场货运站
紧邻 Shapadu 与 WCE 高速大道
月租金: RM 66,800 (约 RM 2.00 psf / 每平方米 RM 21.53)

想要跟多信息可以联络 +6010_4384128

Sungai Kapar Indah Factory for Rent, Kapar Bestari Detached Warehouse, 40ft High Ceiling Warehouse, Modern Factory Klang, 70 mins to KLIA Cargo, Logistics Hub Kapar, 33000 sqft Factory Rent, Industrial Property near WCE, North Port Klang Warehouse, Detached Factory Selangor 加埔独立式厂房出租, Kapar Bestari 仓库出租, 15米高厂房仓库, 现代化独立工厂, 70分钟到机场货运站, 规避美国关税设厂, 3.3万方厂房出租, 巴生北区工业地产, 马来西亚物流货仓, 西江港附近工厂
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GT NELSON REALTY SDN BHD [ E (1) 1836 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 66,000 /mo.
Kawasan Perindustrian Kapar Bestari, Kapar, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 33,400 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GT NELSON REALTY SDN BHD [ E (1) 1836 ]