2.78Acre Heavy Industry Detached Factory Kapar Meru Klang 1,200Amp CF!!, Kapar Industrial Park, Kapar

2.78Acre Heavy Industry Detached Factory Kapar Meru Klang 1,200Amp CF!!, Kapar Industrial Park, Kapar, Selangor

RM 174,857 /mo

79,476

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Terpisah for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200301105
check-small-f
79,476 kps luas pelan lantai
check-small-f
2.78 ekar luas tanah
check-small-f
RM 2.20 psf (lantai)

Tentang 2.78Acre Heavy Industry Detached Factory Kapar Meru Klang 1,200Amp CF!!

2.78acre Heavy Industry Detached Factory Kapar Meru Klang 1,200amp Cf!

2.78Acre Heavy Industry Detached Factory Kapar Meru Klang 1,200Amp CF!!

-Heavy Industrial Detached Factory
-Land Area 2.78acres (121,083 Sqft)
-Factory Built Up 69,236 Sqft
-Office Built Up 10,240 Sqft
-Total Build Up 79,476 Sqft
-Power Supply 1200amps
-Eave Height 40ft / 12m
-Floor Loading 3 ton/m2
-Completion Q1 2026 with CF
-Freehold
-2 unit available (Side by Side)

Rental RM174,857 (RM 2.20 / Sqft nego)
Selling Price RM 31.8mil per plot (RM400psf)

For More Info & Viewing Kindly Contact:
 0***** Yap
 www.h*****0***** Yap
 www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 174,857 /mo.
2.78Acre Heavy Industry Detached Factory Kapar Meru Klang 1,200Amp CF!!, Kapar Industrial Park, Kapar, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 79,476 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]