The Goodwood Residence, Kampung Kerinchi (Bangsar South)

Jalan Pantai Permai, Kampung Kerinchi (Bangsar South), Kuala Lumpur

RM 4,700 /mo

4

BT

3

BM

1,184

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501348989
check-small-f
1,184 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.97 psf (lantai)

Tentang The Goodwood Residence

Bangsar South Expert, Call me now

Hello, I'm Justin Lam, your expert in the Bangsar South area. Please feel free to contact me for complimentary information or to schedule a viewing session. Justin Lam 0*****

600sqft
Fully Furnished
Price Range RM2800 and above
2 Bed
2Bathroom
1 Carpark

Studio
Fully Furnished
Price Range RM2000 and above
1 Carpark

1184 sqft & 1206sqf
Fully Furnished
Price Range RM5000 and above
4 Bedrooms
3 Bathrooms
3 Carparks

**DISCLAIMER**
All images shown are for illustrative purposes only and may not represent the actual unit. Viewing the actual unit is highly encouraged.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

run-o

Jogging track

asterisk-o

Nursery

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,700 /mo.
Jalan Pantai Permai, Kampung Kerinchi (Bangsar South), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,184 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

agency logo