Laurel Residence, Kampung Kerinchi (Bangsar South)

Jalan Pantai Permai, Kampung Kerinchi (Bangsar South), Kuala Lumpur

Negotiable

RM 2,700 /mo

2

BT

1

BM

591

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500949632
check-small-f
591 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.57 psf (lantai)

Tentang Laurel Residence

A Cozy & Peacefully City View Fully Furnished 2 Bedroom Unit

Unit info:
- 590sqft
- 2 Bedrooms 1 Bathroom
- 1 carpark
- Just Renovated, Never tenanted before
- Facing Bangsar South City View
- High Floor Unit with Unblock View
- Fully furnished with complete kitchen, dining, living, bedroom setup.
- 2nd Bedroom can be furnished to Bedroom or study room on request.
- Rental: Rm2800 negotiable

Key wity me,
Call/WhatsApp for Viewing Appointment.
-017
-2815.801

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,700 /mo.
Jalan Pantai Permai, Kampung Kerinchi (Bangsar South), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 591 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

agency logo