Saville @ Kajang, Kajang

0 Jalan Reko, Kajang, Selangor

RM 1,800 /mo

2

BT

2

BM

709

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501180239
check-small-f
709 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.54 psf (lantai)

Tentang Saville @ Kajang

Saville Residence For Rent Jalan Reko Kajang Bangi Selangor

WTL | FOR RENT

SAVILLE RESIDENCE
JALAN REKO KAJANG
BANGI SELANGOR
============================
RENTAL PRICE: RM1,800
============================
DETAILS:
- Built up : 709 sqft
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
- 2 car park
- Fully Furnished

Facilities:-
- Infinity swimming pool
- Gym & covered playground
- Musolla
- Multipurpose hall
- Deck platform for BBQ
- 24hrs security guard

Nearby Amenities :-
- UKM & GMI BANGI & UniKL
- MRT Kajang & KTM Kajang / UKM
- Hentian Kajang
- Econsave Jalan Reko
- Uptown Jalan Reko
- Bandar Baru Bangi
- SMK Convent, SK Jalan Bukit & SMJK Yu Hua

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,800 /mo.
0 Jalan Reko, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 709 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

agency logo