Residensi Setia Impian, Jade Hills, Kajang

Lingkaran Bandar Puncak Utama, Jade Hills, Kajang, Selangor

RM 1,200 /mo

3

BT

2

BM

980

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107860080
check-small-f
980 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.22 psf (lantai)

Tentang Residensi Setia Impian

Cheapest Unit on Hand

Residensi Setia Impian:
* 980sf
* 3 Rooms 2 Baths
* Semi furnish unit
* Peaceful surrounding

Welcome to contact Feng @ 0***** for more info.

Thank you
Kemudahan
balcony-o

Balcony

GREAT CASA REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1688 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,200 /mo.
Lingkaran Bandar Puncak Utama, Jade Hills, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 980 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

GREAT CASA REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1688 ]