Residensi Rimbun @ Canopy Hills, Bandar Teknologi Kajang, Kajang

Jalan Zamrud Utama, Bandar Teknologi Kajang, Kajang, Selangor

RM 1,800 /mo

2

BT

1

BM

590

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500891122
check-small-f
590 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.05 psf (lantai)

Tentang Residensi Rimbun @ Canopy Hills

Canopy Hills Kajang 1800

CH 232
Property Name: Canopy Hills
Location: Kajang
Bedroom: 2
Bathroom: 1
Car Park: 1
Build Up: 590 Sqft
Renovation: Fully
Furnished: Fully
Floor: Middle
Remarks: Can move in any time, looking for good tenant.

Asking Price: Rm1,800 negotiable
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

GT NELSON REALTY SDN BHD [ E (1) 1836 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,800 /mo.
Jalan Zamrud Utama, Bandar Teknologi Kajang, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 590 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

GT NELSON REALTY SDN BHD [ E (1) 1836 ]