Jade Hills, Kajang

JALAN DATARAN JADE 8, Jade Hills, Kajang, Selangor

RM 6,500 /mo

2

BM

1,540

check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200303342
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai (22 kaki x 70 kaki)
check-small-f
RM 4.22 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Brand New Shop Jade Square For Rent - Jade Hills

Brand New Shop Jade Square For Rent - Jade Hills
Popular growing Township by Gamuda in KAJANG
1540sqft for RENT (22' x 70')

Details:
- Brand New Bare unit (Ease of renovation from zero)

Existing Tenants Nearby :
Starbucks, Coffee Bean, CU Mart, Baskin Robbins, 99 Speedmart, Burger King, Zus Coffee, 7 Eleven, Tealive, Watson, Family Mart, Pizza Hut, Subway & Mr DIY, KFC....

Suggested Business:
- FNB (Good food only, high competition)
- Education (nearby Eaton international school)
- Beauty & Wellness (Growing Demand)
- Car Wash (Need to manage expenses)
- Optometry
Second floor: Office, E-commerce, education center, beauty and wellness

RENTAL
Ground Floor: RM 6500
First Floor: RM 2500

Immediate Viewing (Viewing can be arranged within 2 hours)
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Kith and Kin Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 6,500 /mo.
JALAN DATARAN JADE 8, Jade Hills, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Kith and Kin Realty Sdn. Bhd.