Reko Sentral, Kajang

Reko Sentral, Kajang, Selangor

RM 25,000 /mo

43,560

check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108102691
check-small-f
43,560 kps luas tanah
check-small-f
RM 0.57 psf (tanah)
check-small-f
Sedia untuk dimasuki

Tentang hartanah ini

Facing Main Road, 1 Acre Land, Jalan Reko, Opposite MRT Kajang, Nego

Facing Main Road, Opposite MRT Kajang, 1 Acre Land at Jalan Reko, Kajang for rent

Rental : RM25000 ( nego )
Contact : 0***** ( Ken )

Details :
- Size : 43560sqft ( 1 acre )
- Main Road Frontage ( Facing Main Road Jalan Reko and Opposite MRT Jalan Bukit Kajang )
- High visibility
- Suitable for automotive industry, showroom, used car mall, construction warehouse, hardware warehouse, Scraps storage and etc

Easy access to Silk, Plus, Lekas, Cheras Kajang Highway

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan bagi Tanah Pertanian ialah RM 25,000 /mo.
Reko Sentral, Kajang, Selangor.
43,560 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]