Taman Bangi, Kajang

Bandar Seri Putra, Jalan Seri Putra 1/5, Taman Bangi, Kajang, Selangor

RM 3,000 /mo

3,520

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107796661
check-small-f
3,520 kps luas pelan lantai (22 kaki x 80 kaki)
check-small-f
RM 0.85 psf (lantai)
check-small-f
Pegangan bebas

Tentang hartanah ini

Shop Office For Rent at Bandar Seri Putra Kajang

3 Storey Shop Office @ Bandar Seri Putra Kajang,South Bangi Selangor.

FOR RENT
RENTAL PRICE RM3K
=======================
*Intermediate Shop Office (1st Floor & 2nd Floor )
*Land Size:22×80 Sqft
*Build up: 3,520Sqft
*Available move in now

*Nearby Big Pharmacy,Zus Coffee,Domino's
Pizza,JK Mart,Watsons,Guardian,Subway,BSN.

Pls Contact & WhatsApp Carene Chng
+6***** ... for more details and immediate viewing* Thank you.

Owner welcome to list
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd - KL

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,000 /mo.
Bandar Seri Putra, Jalan Seri Putra 1/5, Taman Bangi, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,520 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd - KL