Pangsapuri Sri Cempaka, Taman Sepakat Indah, Kajang

Jalan Sepakat Indah 2/2, Taman Sepakat Indah, Kajang, Selangor

RM 1,150 /mo

3

BT

2

BM

987

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501289472
check-small-f
987 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.17 psf (lantai)

Tentang Pangsapuri Sri Cempaka

Partial Furnished For Rent Sri Cempaka Apartment Kajang

FOR RENT Sri Cempaka Apartment, Sungai Chua, Kajang

Rental : Rm 1150 monthly
June Intake

Property Details:
Type: Apartment

Partial Furnished
-987 sqft
-3 bedrooms, 2 bathrooms
-Kitchen Cabinet & Kitchen Hood
-Wardrobe, washing machine, dining table
-Fan & Light
-Fully grilled
-Access cards
-1 covered parking.

Facilities:
- 24-hour Security (Access Card System)

- Near MRT & Public Transport
- Easy Access to SILK Highway & Cheras-Kajang Expressway
- Close to Shops, Supermarkets, Schools, and Universities

For more info, please contact me:

Norhanis Zulkifli
PEA 3641
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,150 /mo.
Jalan Sepakat Indah 2/2, Taman Sepakat Indah, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 987 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]