Bandar Teknologi Kajang, Kajang

Hillpark Residence, Bandar Teknologi Kajang, Kajang, Selangor

RM 1,499 /bulan

2

BM

1,650

check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501359360
check-small-f
1,650 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 0.91 psf (lantai)

Tentang Bandar Teknologi Kajang

Bandar Teknologi Kajang Semenyih Hillpark Residence

Bandar Teknologi Kajang, Semenyih
Office For Rent

2nd Floor
Rental RM1500 nego
22x75
1650sf
Facing Main Road
Available from mid of June 2026

Katty Soon O1O-36O864O
REN33119 The Roof Realty Sdn Bhd
Kindly Whatsapp/SMS me for more info and arrange for viewing
Please Whatsapp/SMS if I'm not answering your call

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,499 /bulan.
Hillpark Residence, Bandar Teknologi Kajang, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,650 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]