Balakong Bangi Kajang Single Storey Warehouse, Kajang

Kajang, Selangor

RM 28,800 /mo

16,000

kps

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Gudang for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106270487
check-small-f
16,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.80 psf (lantai)
check-small-f
Hak milik individu

Tentang Balakong Bangi Kajang Single Storey Warehouse

Balakong Bangi Kajang Single Storey Warehouse

Balakong Bangi Kajang Single Storey Warehouse
-Single Storey Warehouse
-Rental RM28,800
-Built up 16,000sf
We are specialized in Industrial, cover all the warehouse,factory,industrial and land for sale or rent in Balakong Jaya,Selesa Jaya,Taming Jaya,Bukit Angkat,Kampung Baru Balakong
Service You Trust
Thank you for your interest and I look forward to serve you.
=========================================
Interested Call or Whatapps
Christine 0*****
Christine 0*****
Christine 0*****
www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 28,800 /mo.
Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 16,000 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian