Twin Tower Residence, Bukit Chagar, Johor Bahru

Jalan Tengku Azizah, Bukit Chagar, Johor Bahru, Johor

RM 3,600 /mo

3

BT

2

BM

1,050

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501243687
check-small-f
1,050 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.43 psf (lantai)

Tentang Twin Tower Residence

Twin Tower Residence 3Bedroom Sg View For Rent Sale

For Rent / Sale

Twin Tower Residence @ Walking distance CIQ

3 bedrooms 2 bathrooms
Build-up : 1,050sqft
Fully Furnished Sea / Singapore View
Mid Floor
1 carpark

Asking Rental RM3600
Asking Sale RM 1.3Mil

The Roof Realty M-Fighters
Shi Ting REN59150
No CoBroke Unit 233
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,600 /mo.
Jalan Tengku Azizah, Bukit Chagar, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,050 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]