Taman Sri Tebrau, Johor Bahru

Taman Sri Tebrau, Johor Bahru, Johor

RM 8,000 /bulan

0

BM

3,640

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501337450
check-small-f
3,640 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.20 psf (lantai)

Tentang Taman Sri Tebrau

Taman Sri Tebrau Double Storey Shoplot (Ground Floor) For Rent

Taman Sri Tebrau Double Storey Shoplot (Ground Floor) For Rent 大马花园 双层店面底楼出租
距离 KSL City Mall 仅约 700 米,步行即可到达
面向大路|超高曝光率黄金地段

Jalan Perisai, Taman Sri Tebrau
* Type: Double Storey Shoplot
* Ground Floor Unit
* Land Size: 24 × 80 ft
* Built Up: 3,640 sqft

Nearby Areas:
KSL | Taman Sentosa | Taman Pelangi | Johor Bahru

Rental: RM8,000/month

Please Contact:
Sausa Lee (REN 64822)
6*****
The Roof Amigos Group

WhatsApp Link :
[ www.h***** ]( www.h*****

Facebook Page :
[ www.h***** ]( www.h*****

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,000 /bulan.
Taman Sri Tebrau, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,640 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

agency logo