Taman Sri Tebrau / Pelangi ( CORNER LOT ) Semi-D Commercial Lot, Taman Sri Tebrau, Johor Bahru

Jalan Serampang, Sri Pelangi, Taman Sri Tebrau, Johor Bahru, Johor

RM 23,000 /bulan

2

BM

3,900

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501170412
check-small-f
3,900 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.90 psf (lantai)

Tentang Taman Sri Tebrau / Pelangi ( CORNER LOT ) Semi-D Commercial Lot

Corner Lot - Near Pelangi Avenue

FOR RENT | Semi-D Commercial Lot

Jalan Serampang, Sri Pelangi
Sri Tebrau, Taman Pelangi
(Near Pelangi Avenue)

• Semi-D Commercial Lot
• Corner Lot
• Land size: approx. 3,900 sqft
• Ready to move in
• Suitable for HQ, showroom, branding outlet, F&B, office, training centre

Rental: RM23k (asking)

Caryn Ter
0*****

www.w*****
REN42141
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/16 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 23,000 /bulan.
Jalan Serampang, Sri Pelangi, Taman Sri Tebrau, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,900 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/16 ]