Taman Pelangi, Johor Bahru

Jalan Sri Pelangi, Taman Pelangi, Johor Bahru, Johor

RM 8,700 /mo

1,679

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501139620
check-small-f
1,679 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.18 psf (lantai)

Tentang Taman Pelangi

Shoplot Taman Pelangi for Rent

彩虹花园 Pelangi 底楼

For Rent
Shoplot Taman Pelangi @ Jalan Sri Pelangi
Size: 1679sqft

Asking Rental
Ground Floor Rental: RM8700

Ren 39640
Team Leader of Arise Properties
Qiuwen 0*****
WhatsApp
www.h*****

ARISE REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2057 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,700 /mo.
Jalan Sri Pelangi, Taman Pelangi, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,679 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

ARISE REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2057 ]