Space Residency, Taman Abad, Johor Bahru

Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

RM 590,000

1+1

BT

2

BM

645

kps

RM 914.73

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2023
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500859565

Tentang Space Residency

Space Residency, 1plus1R2B, High Floor, Below Bank Value, Roi 6.6%

For Sale
Space Residency & Taman Abad

- Apartment
- ⁠Type A
- 1+1 Bedroom 2 Bathroom
- 1 Car Park
- 645 sqft
- City view
- ⁠Lvl above 30
- International Lot
- Original unit

For more information or arrange viewing:
Mindy Heng
The Roof Realty - Unique
Phone: 0*****
WhatsApp: www.h*****
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

volleyball-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 645 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]