Space Residency, Taman Abad, Johor Bahru

Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

RM 638,000

1+1

BT

2

BM

645

kps

RM 989.15

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2023
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200519002

Tentang Space Residency

Space Residency

For Sales SA044
Space Residency
Google Map: www.h*****
Property Type: Service Apartment
Build Up Area: 645sqft

Sub-Sales
Freehold
Non Bumi Lot
Strata Title
Vacant

Apartment Listing
1+1 Bedroom 2 Bathroom
Floor: High
Residential View
Partial Furnished
1 Carparks
Maintenance Fee: RMTBC
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

volleyball-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 638,000.
Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 645 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian