Space Residency, Taman Abad, Johor Bahru

Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

Negotiable

RM 3,800 /mo

2

BT

2

BM

745

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501105191
check-small-f
745 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.10 psf (lantai)

Tentang Space Residency

Space Residency All New Unit With Mario Theme

Space Residence @ Jalan Harimau
Super Mario Theme

- Build Up: 745sqft
- 2Bedroom 2Bathroom
- Type B1
- Corner Lot
- Fully Furnished
- Mid Level

Remarks
- Walking 10min to KSL Mall
- CW Bus Stop Nearby

Ck Chan
0*****

Jogging track

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,800 /mo.
Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 745 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

agency logo