Sky Oasis Residence (Pangsapuri Oasis 1), Johor Bahru

24 Jalan Setia 12/1, Johor Bahru, Johor

RM 1,800 /mo

3

BT

2

BM

913

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501111174
check-small-f
913 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.97 psf (lantai)

Tentang Sky Oasis Residence (Pangsapuri Oasis 1)

Fully Equipped. Elevated Floor. Prime Location. Private Setting

Sky Oasis @ Setia Indah, Johor Bahru
Apartment For Rent

Fully Furnished
High Floor
913 sqft
3 Bedrooms & 2 Bathrooms
1 Parking Lot
6 Mins to Sunway College, Foon Yew 5 & Mount Austin Business Center
10 Mins to HSI
12 Mins to AEON Tebrau City, Toppen & IKEA
19 Mins to Mid Valley
30 Mins to City Square, JBCC & CIQ
35 Mins to Senai International Airport

Rental Fee : RM 1800

Interested tenants can contact me at www.h***** for enquiries and viewing arrangement. Thank you

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,800 /mo.
24 Jalan Setia 12/1, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 913 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian