Sky Habitat, Johor Bahru

7, Jalan Tenteram Jalan Tenteram, Johor Bahru, Johor

Negotiable

RM 2,800 /mo

2

BT

2

BM

960

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501340006
check-small-f
960 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.92 psf (lantai)

Tentang Sky Habitat

Sky Habitat corner unit custom walking distance

For Rent
Sky Habitat @ CIQ
2B2B1P
Corner unit
High floor
Built-up:960sqft
Fully furnished
Asking Rental:RM2800
Kindly Contact Allen 0*****

待出租
Sky Habitat @ CIQ
2房 2厕 1车位
角头单位
高楼层
建筑面积:960 平方英尺
全家私 / 家具齐全
租金:RM2800
请联系 Allen: 0*****

Untuk Disewa
Sky Habitat @ CIQ
2 Bilik 2 Tandas 1 Tempat Letak Kereta
Unit Sudut (Corner Unit)
Tingkat Tinggi
Keluasan: 960 kaki persegi
Perabot Penuh
Harga Sewa: RM2800
Sila hubungi Allen: 0*****
#SkyHabitat #CIQ #JohorBahru #JBProperty #CondoForRent #FullyFurnished #CornerUnit #HighFloor #2B2B1P #RentalJB #iProperty
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

playground-o

Playground

sauna-o

Sauna

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,800 /mo.
7, Jalan Tenteram Jalan Tenteram, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 960 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053 ]