Sky Habitat, Johor Bahru

7, Jalan Tenteram Jalan Tenteram, Johor Bahru, Johor

RM 2,700 /mo

2

BT

2

BM

960

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501272216
check-small-f
960 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.81 psf (lantai)

Tentang Sky Habitat

Sky Habitat / Jb Town / Near Ciq / 2 Bedrooms / Rm2700 Nett

#Sky_Habitat #Jb_Town/Near_CIQ

#了解更多房源_可点击链接
www.h*****

#FOR_RENT_出租
RENTAL PRICE : Rm2700 Nett

Sky Habitat
Jb Town / Near CIQ |地點
2 Bedrooms | 房間
2 bathroom | 浴室
Fully Furnished |全家私
Size: 960 sqft
Guard&Gates |保安围
1 Car Park lot |停车泊位
Remark:
- Available Now

#Gplex_Belief_Team
REN 67832
Please call Lynn 0*****
www.h*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

playground-o

Playground

sauna-o

Sauna

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,700 /mo.
7, Jalan Tenteram Jalan Tenteram, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 960 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian