R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region, Tanjung Puteri, Johor Bahru

Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor

RM 2,800 /mo

2

BT

1

BM

828

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501041296
check-small-f
828 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.38 psf (lantai)

Tentang R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region

Phase 2 R&F Princess Cove Available for Rent

For rent

R&F Princess Cove Phase 2
2+1 bedrooms 1 bathroom
828 sqft
Low floor
Partial sea view
Partially furnished (lights, fans, curtains)
Available now

Rental:
RM2,800 (No car park)
RM3,100 (With car park)
Nearby CIQ, JBCC, R&F Mall

Remarks:
Key with me, easy viewing arrangement

Contact:
Brendy Hoo (REN46013)
0*****
#RFPPrincessCove #JBProperty #CondoForRent #JohorBahru #CIQ #SeaView #PropertyMalaysia #BrendyProperty
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,800 /mo.
Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 828 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]