R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region, Tanjung Puteri, Johor Bahru

Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor

Negotiable

RM 3,350 /mo

2

BT

1

BM

828

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jul 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501270978
check-small-f
828 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.05 psf (lantai)

Tentang R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region

R&F Princess Cove Phase 2 Three Bedroom Apartment for Rent

Available for Rent

R & F Princess Cove Phase 2
Built Up : 828 sqft
Bedroom : 2+1
Bathroom : 1
Fully Furnished
Middle Floor
Overlooking Swimming Pool
Partial Sea View

Rental :RM3350

Joyce : 0*****

security-access-control-o

24-hour security

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,350 /mo.
Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 828 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD.