R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region, Tanjung Puteri, Johor Bahru

Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor

RM 3,700 /mo

2+1

BT

1

BM

828

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501074411
check-small-f
828 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.47 psf (lantai)

Tentang R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region

Stylish id design available

Lease R&F Princess Cove, Phase 2

~2+1 Bedrooms
~1 Bathroom
~Built-Up: 828 sqft
~Fully Furnished
~High Floor
~Type V5

Internet included 200Mbps
Car park included

Asking Rental:
RM 4,000 Nego

Sam Wj (MFG-NLG)
0*****

security-access-control-o

24-hour security

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,700 /mo.
Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 828 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian