R&F Princess Cove Phase 1, Johor Bahru
Jalan Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor
RM 538,000
Studio
1
BM
471
kps
RM 1,142
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang R&F Princess Cove Phase 1
For Sale : Studio : R&F Princess Cove Phase 2 (Seine Region))
FOR SALE | R&F PRINCESS COVE – PHASE 2
出售 | R&F 富力公主湾 – 二期
15-min Walk to CIQ | 超级黄金地段,步行15分钟到关卡
Jaya Grocer, eateries, laundromat & mall at doorstep | 生活便利,商场美食环绕
Studio | 471 sqft (43.79 sqm) | 单间公寓
Freehold | Non-BUMI | 永久地契 | 非土著单位
High Floor | City View | 高楼层 | 城市景观
1 Carpark | Fully Equipped | 1车位 | 设施齐全
+6***** for details & viewing | 详情请联系!
出售 | R&F 富力公主湾 – 二期
15-min Walk to CIQ | 超级黄金地段,步行15分钟到关卡
Studio | 471 sqft (43.79 sqm) | 单间公寓
Freehold | Non-BUMI | 永久地契 | 非土著单位
High Floor | City View | 高楼层 | 城市景观
1 Carpark | Fully Equipped | 1车位 | 设施齐全
+6***** for details & viewing | 详情请联系!
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Clubhouse
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 538,000.
Jalan Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 471 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.