R&F Princess Cove Phase 1, Johor Bahru

Jalan Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor

RM 2,300 /mo

Studio

1

BM

434

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501281371
check-small-f
434 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.30 psf (lantai)

Tentang R&F Princess Cove Phase 1

Jb Town R&f Princess Cove Studio Ready Move In

For Rent

Jb Town R&F Princess Cove Studio Ready Move In

-Property Type: Service Apartment (Phase 1)
-Rental Price: Rm 2300
-Land Size: 434sqft (Dual Key)
-Fully Furnished
-Ready Move In

-Bedrooms: Studio
-Bathroom: 1
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,300 /mo.
Jalan Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 434 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian