R&F Princess Cove Phase 1, Johor Bahru

Jalan Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor

RM 2,800 /mo

1

BT

1

BM

530

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501268127
check-small-f
530 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.28 psf (lantai)

Tentang R&F Princess Cove Phase 1

R&f Phase 1 Steps to Ciq Shopping Mall with 1 Parking Space

For Rent

Rent Includes 1 Car Park!

R&F Princess Cove
RnF 富力公主湾
JB Town

Phase 1 unit
Short stroll to CIQ
Covered pedestrian bridge
Shopping mall right downstairs
Extremely convenient

1 Bedroom 1 Bathroom
530 sqft
Fully furnished
Featuring a balcony
Comes with 1 car park
Balcony view of phase 3

Rental RM2800
Available after 10 June 2026
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,800 /mo.
Jalan Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 530 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian