Pinnacle Tower, Taman Abad, Johor Bahru

Pinnale Tower Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

RM 3,400 /mo

3+1

BT

2

BM

1,423

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501150280
check-small-f
1,423 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.39 psf (lantai)

Tentang Pinnacle Tower

Fully Furnished Comfortable Unit Ready for Move-In

*Available for Rent* Pinnacle Tower @ DNP Plaza, JB Town* - 3+1 Bedrooms - 2 Bathrooms - High Floor - Size: 1423 sqft - Fully Furnished - Rental Price: RM 3400 - Deposit 2+1+0.5 Please contact Yee Hsin 012. 934 8894. Please contact Yee Hsin 012. 934 8894. Please contact Yee Hsin 012. 934 8894.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,400 /mo.
Pinnale Tower Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,423 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]