Pinnacle Tower, Taman Abad, Johor Bahru

Pinnale Tower Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

RM 3,600 /mo

3+1

BT

2

BM

1,334

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501139869
check-small-f
1,334 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.70 psf (lantai)

Tentang Pinnacle Tower

Pinnacle Tower Residence @ Sri Tebrau - Johor Bahru

For Rent | Pinnacle Tower Residence @ Sri Tebrau / Taman Pelangi (Close to JB CIQ)
Property Details
3+1 Bedrooms (Total 4 Beds)
2 Bathrooms
Built-up: 1,334 sqft
Mid Floor
Fully Furnished
Unblock View
1 Car Park
Gated & Guarded
WiFi Included
Clean, Cozy & Private Unit
Rental: RM3,600 (Negotiable)
Deposit: 2+1+0.5

security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,600 /mo.
Pinnale Tower Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,334 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor